Lihulas on vaipu kootud aastakümneid, alates 1992. aastast on need valminud NARMA kaubamärgi all.
Kogutud kogemused ja pidev areng on kasvatanud meist juhtiva ettevõtte oma valdkonnas. Üheskoos asjatundlike töötajate ja usaldusväärsete koostööpartneritega loome me unikaalset tehnoloogiat kasutades ja maitsekat disaini rakendades põhjamaise stiilitunnetusega vaibakollektsioone.

Lihulas kootud ainulaadsed smartWeave® vaibad ja Haapsalu külje all Uuemõisas valmivad multiSpace® plastikvaibad on artiklid, mille järgi ettevõtet tuntakse ja hinnatakse enim. Lisaks toodame laias sortimendis vaipu toorvaibakangast ja pakume kvaliteetset valikut naturaalseid lamba- ja veisenahku.

Ettevõtte tegevuse algusest alates ekspordime enamiku vaibatoodangust väljaspoole Eestit.

VAATA vaibatootmist!

Narma kahepoolsed smartWeave® vaibad      
Kahepoolne puuvillane smartWeave® on Narma vaibavabrikus loodud ja klientide poolt hinnatud newWeave® vaiba edasiarendus.

Tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele on Narma smartWeave® vaip stabiilne ja kujupüsiv ilma keemilise või termilise töötluseta.
Arvutite ja robotite abil juhitava tehnoloogilise protsessi unikaalne tulemus saavutatakse koe- ja lõimelõngade omavahelise nutika põimimise teel

Vaibakoes sisalduv naturaalne puuvill on valmistatud keskkonnahoidlikult 100% taaskasutatud materjalidest. Töötluse abil oleme lõngadele andnud erineva vormi ja struktuuri – koematerjaliks on nii korrutatud nöör kui ka šenill- ja bukleelõngad. See annab võimaluse saavutada vaibas erilisi mustriefekte ja pinnastruktuure.

Narma poolt eelnevalt väljatöötatud ja patenteeritud newWeave® tehnoloogia eripära kinnituseks on ka 2011. aastal saadud rahvusvaheline disainipreemia RED DOT!

Narma kahepoolsed multiSpace® plastikvaibad 
Narma omatoode on ka klassikaline Skandinaavia stiilis kootud plastikvaip, mis on asendamatu põrandakate igas kodus.

See praktiline vaip sobib nii kööki kui koridori, aga ka sauna ja verandale, nii linnakorterisse kui ka maamajja. Kahepoolne multiSpace® plastikvaip on vastupidav niiskusele ja tugevale päikesevalgusele ning seetõttu võib seda julgelt kasutada ka välistingimustes, muutes hubasemaks rõdud ning terrassid. Oleme moodsate värvide ja mustritega andnud traditsioonilisele vinüül-plastikvaibale uue välimuse, seetõttu sobituvad nad hästi tänapäevasesse koduinterjööri.

Lisaks traditsioonilistele materjalidele, valmistame plastikvaipu ka trendikast metallik-plastikust.
multiSpace® plastikvaip on kergelt hooldatav, sest koematerjal on mustust ja niiskust mitteimav. Vaip saab puhtaks vaid lihtsa ning energiasäästliku koduse vesipesuga.

Kutsume vaibale!